Zásady ochrany osobních údajů

Odběr novinek emailem:
Přihlášením k odběru novinek (newsletter) nám dobrovolně dáváte souhlas k použití Vaší emailové adresy za účelem zasílání důležitých provozních informací a novinek. Kromě e-mailu nám můžete svěřit i své jméno. Vaše osobní údaje využijeme jen a pouze k zasílání výše zmíněných informací.

Využití online poradny:
Při vkládání dotazu do naší online poradny po Vás požadujeme Vaše jméno. Pokud byste byli rádi, abychom Vám na dotaz odpověděli e-mailem nebo Vás upozornili, až Vám odpovíme přímo na webu, můžete nám nechat i svou e-mailovou adresu. Ta se na webu nezveřejňuje. Kromě toho si schováme si i Vaší IP adresu, aby nám pomohla chránit náš web před spamem.

Správce osobních údajů:
Správcem Vašich osobních údajů je: NÁZEV A ÚDAJE FIRMY, která provozuje tyto webové stránky na adrese www2.veterina-mikes.cz.

Uchováme je po dobu 3 let, pokud nám nějaký právní předpis nenařizuje je uchovat déle. Vaše údaje neposkytneme nikam do zemí mimo EU.

Na co máte právo:

  • svůj souhlas kdykoliv odvolat. Stačí v e-mailu, který Vám od nás přijde kliknout na příslušný odkaz nebo nás kontaktovat jakýmkoli jiným způsobem
  • zeptat se nás, jaké Vaše osobní údaje zpracováváme, nebo si vyžádat jejich kopii
  • chtít, abychom Vám vysvětlili, co s nimi děláme
  • vyžádat si k nim přístup, kdykoliv je budete chtít aktualizovat nebo opravit
  • nám říct, ať je smažeme. Což samozřejmě uděláme, pokud ovšem zájem správce je uchovat nepřevažuje nad ochranou Vašeho soukromí
  • chtít po nás, abychom Vaše osobní údaje přenesli k někomu jinému
  • obrátit se na nás, na Úřad pro ochranu osobních údajů nebo na soud, pokud byste pojali podezření, že s Vašimi osobními údaji nezacházíme správně

Vaše osobní údaje zpracováváme v souladu s platnými zákony České republiky, zejména s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), které znáte pod zkratkou GDPR.